111
0
PODELI
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Prvenstvenu pauzu zbog obaveza reprezentacije fudbaleri niškogRadničkog iskoristili su da gostuju starom rivalu iz bivše JugoslavijeVardaru iz Skoplja i odigraju prijateljski duel u kome na kraju nije bilo pobednika – 1:1 (1:1).

Prvenac u dresu niškog kluba postigao je ofanzivni vezista Dušan Živković, Leskovčanin sa omladinskim stažom u Crvenoj zvezdi, u 28. minutu, a prethodno je vodeći gol za makedonski sastav postigao Boban Grnčarov u 14.

Utakmica na stadionu „Boris Trajkovski“ u Skoplju imala je pre svega prijateljsku notu, a cilj oba trenera bio je da održe takmičarski ritam kako bi spremni dočekali nastavak prvenstvenih izazova.

Radnički je u prestonicu Makedonije stigao bez Marka Mrkića i PavlaPopare, a Vardaru je nedostajalo 9 igrača zbog reprezentativnih izostanaka.

Oba gola viđena su u prvom poluvremenu. Domaći sastav poveo je posle kornera, kada je na centaršut Brazilca Felipea kapiten Grnčarov bio najviši u šesnaestercu Nišlija i glavom matirao Bajića.

Petnaestak minuta kasnije niški sastav je došao do izjednačenja, takođe, posle udarca iz ugla. Lopta je posle izblokiranog šuta Radoša Bulatovića došla do Dušana Živkovića, koji je spoljnim delom kopačke sa nekih 20 metara smestio loptu u sam ugao gola Vardara.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.