318
0
PODELI
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Iako se tokom celog drugog poluvremena Bačka borila sa igračem manje, uspela je i da izjednači, fudbaleri Radničkog nisu lako dolazili do gola oslabljenog protivnika. Ipak, pred kraj meča, postigli su još jedan gol, slavili sa 2:1, i tako se vratili na pobedničku stazu u 27. kolu Superlige.

Igrači Bačke su bili možda i previše agresivni, pa su tako, nakon 3 žuta kartona, u završnici prvog poluvremena dobili i crveni, zbog čega su drugi deo utakmice morali igraju bez najboljeg igrača Veseljka Trivunovića i uz gol zaostatka, s obzirom na to da je novajlija u dresu niškog tima Nemanja Kojić, već u 13. minutu savladao bivšeg golmana “meraklija” Ivana Konovalova.

I pored toga, Luka Luković je uspeo da na početku drugog dela izjednači, a u nastavka je delovalo kao da će Radnički ponovo podeliti bodove sa jednim od najlošije rangiranih timova Superlige. Ipak, u 82. minutu Lazar Arsić je uspeo da se po 3. put u ovom delu sezone upiše u strelce i tako omogućio Nišlijama da se kući vrate sa sva 3 boda.

Radnički je ponovo na 4. mestu Superlige, a da li će tu i ostati zavisi od Napretka koji od 17 sati igra protiv Rada.

Zbog obaveza reprezentacije, kada Srbija putuje u Gruziju gde će odigrati 5. kvalifikacioni meč za Svetsko prvenstvo, superligaške utakmice se neće igrati naredne dve nedelje. Nakon toga, Radnički će dočekati Partizan na “Čairu”.

Superliga, 27 kolo: Bačka – Radnički 1:2 (0:1)

Stadion: Slavko Maletin Vava, Bačka Palanka

Glavni sudija: Bojan Nikolić

Strelci: Kojić (13. minut), Luković (49. minut), Arsić (82. minut)

Bačka: Konovalov (G), Apiah, Bajić, Balabanović, Bošković (od 87. Stavrić), Ilić, Klisura, Luković (od 83. Vidović), Nikolić, Trivunović, Varga (od 90. Ivković)

Radnički: Zogović (G), Arsić, Kojić (od 86. Jovanović), Noma (od 90. Stanojević), Perendija, Petrović, Stanković (od 85. Mrkić), Stojanović, Tomić, Travančić, Volkov

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.