185
0
PODELI
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

U “komšijskom derbiju” fudbalske Super lige Srbije, niški Radnički i surdulički Radnik odigrali su nerešeno – 2:2. Niški tim je dva puta vodio, ali na kraju je morao da se zadovolji bodom.

Prvo je vezista Nišlija Lazar Arsić u 14. minutu pogodio mrežu Surduličana odličnim udarcem iskosa sa leve strane. Izjednačio je Filip Ivanović u 41. minutu, nakon kornera i dobacivanja glavom u petercu Radničkog.

U drugom poluvremenu publika nije puno čekala na nov gol. Povratnik u Radnički, Milan Pavkov je nakon slobodnog udarca, već u 54. minutu, sjajno odreagovao i akrobatskim udarcem doveo niški tim u vođstvo.

To je trajalo do 75. minuta kada je posle gužve na sredini terena i loše reakcije domaćih igrača, kao i sudara jednog od igrača Radnika sa golmanom niškog tima, Milan Purović, napadač gostiju, poravnao rezultat na 2:2.

Većina publike na stadionu je bila ubeđena da je Purović bio u ofsajdu i to čak dva puta, ali zastavica pomoćnog sudije ostala je spuštena.

Nakon ovog remija niški tim nalazi se na petom mestu superligaške tabele, a iza njega su Partizan i Napredak koji imaju po dve, odnosno jednu utakmicu manje. Radnik je 13. sa ukupno 6 bodova.

Izvor:Južne vesti

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.